En Geniş Kreasyonlarla Tesettür Giyim Siteleri

0
200

Tesettür bir giyim tarzından çok bir yaşam tarzını yansıtmaktadır. Zaten giyimin ortaya çıkışı da bu yaşam tarzından doğmuştur. Dünya üzerindeki insanların farklı farklı giyim ve yaşam tarzları bulunmaktadır.

Kişilerin giyimleri taşıdıkları çevreden ve benimsedikleri tarzdan etkilendiği için her giyim tarzını bir yaşam tarzına bağlamak doğal olacaktır.

Müslümanlar İslam dinini benimseyen ve yaşamlarına da bu yönde devam eden kişilerdir. Ama her Müslüman bayanın tesettür giyimi benimsediği söylenemez. Genel olarak Müslüman olan bayanların çoğunun benimsediği tesettür giyim bir süre toplumda farklı ve modern bir tarz oluşu nedeniyle benimsenememiştir.

Kadınların saçlarını kapatması ve vücutlarını yabancı erkeklerden koruması çok uzun zamandır uygulanan bir tarzdır. Ama günümüzdeki tesettür giyim tamamen bundan farklı ve modernize edilmiş kapanma biçimidir.

Bu bayanların tesettür giyim ürünlerine ulaşamıyor oluşu da alışveriş sitelerinin tesettüre yönelmesini sağlamıştır. Aslında tesettür giyim bir bakıma aynı modeller üzerinden tasarlanmaktadır.

Çünkü hemen her kıyafette bolluk ve vücut hatlarını kapama ön plandadır. O zaman tasarlanan ürünlerde bunlar göz önünde tutulacaktır. Tesettür giyim siteleri üzerinden satışa sunulan tesettür ürünlerinde de bu iki kriter çok önemli olarak göz önünde tutulmaktadır.

Toplumda dar pantolonun tesettürlü tarzda yeri olmadığı gibi yanlış bir düşünce hakim olsa da modern tarzda kapalı bayanlar aslında bunun da üzerinde giyilen ve kalçaları kapatan kıyafetlerle mümkün olduğunu uygulayarak herkese göstermişlerdir. O zaman tesettür giyimin bayanları kısıtladığı gibi bir durum kesinlikle doğru değildir.

Tesettür Giyim Siteleri Markası: Modasto

Modasto büyük bir alışveriş sitesidir. Bünyesindeki kullanıcılarına kaliteli ve marka ürünleri uygun fiyatlardan sunmak için çabalamaktadır. Bu nedenle hemen her kesime yönelik satışlar yapmakta, bunu da tesettür giyime de aynı şekilde ayırdığı alan ile göstermektedir.

Tesettür giyim mağazalarda çok yüksek fiyatlardan bayanlara dayatılan giyim ürünleridir. Ama biçilen fiyatlar maalesef ki bu kadar fazla olduğunda bayanların alım gücü düşmektedir.

İndirimli Tesettür Siteleri
İndirimli Tesettür Siteleri

Mağazalar da bulunan tesettür giyim ürünlerinin de aynı şekilde farklı modellerden olmadığı da açıktır. Çünkü mağaza sahipleri her modelden getirdiğinde arttırdıkları fiyat nedeniyle alıcı bulamaz ve zarara girer.

O zaman internet sitesinden alışveriş yapmayarak mağazayı tercih eden tesettürlü bayanlar maalesef ki fazla para ödeyerek hem daha az hem de daha sıradan modellere sahip olur.  O zaman Modasto’nun üyelerine sunduğu avantajlardan faydalanmak için tesettür giyim siteleri içinden en kalitelisi ve yaygını olanından sipariş vermek gerekir.

Tesettür Giyim Siteleri Ürün Dağılımı

https://modasto.com/  tesettür giyim siteleri arasında en geniş ürün yelpazesine sahip olan sitedir. Bu özelliği ile kullanıcılarına fahiş fiyatlarla ürün sunmak yerine tamamen uygun fiyatlardan bir sunum yaratmaya çalışmaktadır. Site üzerinde hiçbir tesettür giyim siteleri üzerinden yapılmadığı kadar %87’lere varan indirim oranları uygulanmaktadır.

Tesettür ürünler 4,99 TL’den başlayan fiyatlardan kullanıcılara ulaştırılırken kaliteli ve hızlı gönderi sistemi içerisinde hemen kargolanmaktadır. Kargo firmalarının istediğiniz bir tanesi ile oluşturduğunuz siparişler sizlerin kapısına kadar gönderilecektir.

Bu esnada kargoya hazırlanan ürünlerin herhangi bir şekilde ezilmesi ya da yırtılmasının önlenmesi adına da kutulara güçlendirme işlemi uygulanarak kargoya verilir.

Kargodan alacağınız ürünü günlerce evde beklemek de Modasto sayesinde ne zaman geleceğini sipariş oluşturma aşamasında öğrenir ve evinize ne zaman geleceğini bilirsiniz. Ürünler size ulaşana kadar site garantisi altındadır. Gelen ürünleri de isterseniz değişim, isterseniz de iade için site tarafından paket içerisinde birlikte gelen faturalandırılan adrese yeniden gönderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here