En Güzel 25 İpad HD Oyun

0
188

En Güzel 25 İpad HD Oyunlar  25 Top Ipad-Exclusive HD Games

 

İPad in güzel özelliklerinden birisi şüphesiz büyük HD ekranının güzel oyunlar oynamaya müsait olması.  Apple Store’de binlerce oyun mevcut ama bu oyunlardan kaçını yüksek kalitede İPad’de oynamak mümkün?

 

Bütün oyunların listesini buraya yazmamız mümkün değil fakat İpad için en uygun olanlardan bazılarınız inceleyeceğiz.  Size burada sunacağımız oyunlar size sadece tecrübe kazandırmayacak, aynı zamanda İPad2in büyük ekranında en eğlenceli oyunları tercih etmenizi sağlayacak.

 

Defenders Of Ardania

Bu oyunu beğeneceğinizden şüphemiz yok. Stratejik savaş oyunu olan Defenders Of Ardania size savunma ve saldırma imkanları tanıyor. Kuleler, savaş malzemeleri alabileceğiniz bu oyunda adımlarınızı bir ilerki seviyeye göre atmalısınız.

Full Version:      ($4.99)   Lite Version ( Ücretsiz)

 

Lab Solitaire

Kart oyunlarına aşina olduğunuzdan şüphem yok.  Bu oyunların arasında Solitaire’yi bilmiyor olamazsınız. Oyunun bu versiyonunda kartları oyunun başında görme imkanınız var.  Oyunun aşamaları otomatik olarak kaydedilmekte.

 

Full Version ($0.99)

 

Crystal Cross HD

Crystal Cross HD 25 Top ipad Exclusive HD Games

Bu sıradan ve popüler oyunu şimdi İpad de oynamak mümkün, hemde ücretsiz.Oyunun amacı aynı renkteki kristal topları toplamak.

Full Version (ücretsiz)

 

Crystal Cross HD

 

 


Bu oyunu şahsen Angry Birds’e çok benzetiyorum. Kafeslerdeki tutsak hayvanları atış yaparak kurtarıyorsunuz ve puanlar topluyorsunuz. Şayet iyi bir atıcı olduğunuza inanıyorsanız kendinizi bu oyunla test edebilirsiniz.

Full Version ($1.99)

 

Grabatron

 

Bu bağımlılık yaratan oyunda, sizin kontrolünüze verilen UFU ile düşmanları yok ediyorsunuz. Oyunda toplam 40 tane misyon var ve  hem OpenFeint hemde Apple’s Game Center destekliyor

Full Version ($2.99)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here