FIFA 13’ün Yeni Detayları Sızdı

0
166

FIFA 13’ün Yeni Detayları Ortaya Çıktı

EA Sports’un uzun zamandır üzerinde gizlilikle ve titizlikle çalıştığı  FIFA’sı FIFA 13’ün detayları sızdırılmaya devam ediyor. En son PC sürümü için gereksinimler açıklandı.

FIFA 13‘ü şayet PC üzerinde oynamayı planlıyorsanız, PC donınımınızın nasıl olması gerektiği hakkında da mutlaka düşünüyorsunuz demektir. Donanım noktasında bir endişeniz varsa şimdiden bu endişelerinizin yersiz olduğunu söylemek mümkün.

Bunu neden söylüyoruz, çünkü FIFA 12‘yi PC’de oynadıysanız, FIFA 13’ü de oynamanız mümkün olacak. Electronic Arts, FIFA 13’ün PC donınımındaki  gereksinimlerini yayımlayarak oyunu bekleyen hayranları rahatlattı.

Doğrusunu söylemek gerekirse sistem gereksinimlerinin bir önceki yılla aynı olmasının çok daha mantıklı bir nedeni bulunuyor. Bu neden ise FIFA 13‘ün görsel manada büyük bir değişikliğin olmaması olarak gösteriliyor.

Bir önceki yılın yılın grafik motorunu değiştiren EA Sports, bu yolla oyunu sabırsızlıkla bekleyenleri donanım değişiklikliğine gitmeye  mahkum etmemiş oluyor.

Edindiğimiz bilgi çerçevesinde  FIFA 13 için EA Sports’un yayımladığı en düşük sistem gereksinimleri;

Intel Core2Duo @ 2.4.Ghz veya bundan daha iyi bir işlemci.
Windows XP./Vista/7. Bu işlemci zaten bütün kullanıcılarda mevcut
2 GB Bellek ki bu bellek  artık sıradan PC lerde bile var.
256 MB DirectX 9  ile S.hader Model 3.0 desteklenen ekran kartı -Ati Radeon HD 2900  veya Nvidia GeForce 8800GT veya bunun daha iyisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here