Google Chrome 19 Yayınlandı! Video

0
151

Tarayıcı pazarına çıktığı günden beri tüm rakiplerini tedirgin eden  beklenildiği gibi zirveye Chrome tarayıcısı oynamaya devam ediyor. Şuan ülkemizde internete girenlerin büyük bir kısmı Google Chrome tarayıcısını kullanmaktadır. Chrome yeni nesil sürümü Chrome 19 ile neleri değiştirdi, bünyesine hangi yeni özellikleri kattı, yeni Chrom’un hızı ve muhteşem iki yeni videosu Haberimizde..

Google’ın popüler web tarayıcısı Chrome’un yeni sürümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Son sürüm Chrome 19′da dikkat çeken yenilikler arasında yer imlerinizi, parolalarınızı, eklentilerinizi ve açık sekmeleri diğer bilgisayarlara ilave mobil cihazlarla eşitleyebilmek var. Chrome 19, Google’ın söz verdiği gibi hız geliştirmeleri de sunuyor.

Chrome 19′un V8 Javascript motoru, Chrome 18′inkine göre çok daha verimli çalışıyor. Chrome 18′in V8 motoru, her milisaneyede bir duruyor. Bu, başlangıçta küçük bir rakam gibi görünse de kod, yüksek hızlarda işleniyor ve Chrome 19′daki optimizasyonlar farkı ortaya çıkarıyor.

Google’ın V8 hız testine göre tarayıcı artık 10.791 puan alıyor. Bir önceki sürümde ise puanı, 8.568 idi. Bağımızsız test Sunspider’da da Chrome 19, tüm tarayıcıların önünde bulunuyor. Chrome 19, SunSpider testinde diğer tarayıcıları geçmek bir yana, önceki sürümüne de küçük bir fark atıyor. Chrome 19’da İnternet bağlantı hızı videolar ile eğlenceli hale getiriyor.Lafı fazla uzatmadan 2 yeni video ile sizleri başbaşa bırakalım…

Google Chrome İle 15 Saniyede 8 Siteye Bağlanıyor!

[jwplayer mediaid=”1342″]

Google Chrome Muhteşem Şov!

[jwplayer mediaid=”1343″]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here