Hakkımızda

Türkiye’nin en genç ve özgün bilgi paylaşım portalı Kefline Nisan 2012’de kurulmuştur.
Kefline.com; Güncel,Teknolojik , İnternet,Oyun, Spor, Magazin, Kültür, Sanat ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.Bununla birlikte Kefline yazarları kendilerine ait haber analizleri, SEO makaleleri gibi çalışmalarını okuyucularıyla paylaşırlar.

Kriterlerimiz

  • Tarafsız: Portalımızda yayınlanmakta olan haberlerde adı geçen olay, kişi, kurum ve ürünlere tamamen tarafsız yaklaşmaktayız.
  • Renksiz Haber: Kefline’de bizi takip eden okurlarımıza sunduğumuz içeriklerin “iyi haber / kötü haber” veya  “müjdeli / kara ” olması ile ilgilenmiyoruz. Yayınladığımız haberlerde okuyucuya sevinmesini veya üzülmesini telkin etmeyi değil, okuyucuları bilgilendirmeyi amaçlıyoruz.
  • Faydalılık: Herhangi bir haberi yayınlamamızdaki temel amacımız okuyucuya faydalı bilgiyi ulaştırmaya çalışmaktır.
  • Özgünlük: Kefline portalı kesinlikle alıntı haberi desteklememektedir.

kef-profilAmacımız ne?
Türkiye ve Dünyada meydana gelen her olayı yazılı ve görsel haber yapmak ve okuyucularımıza en doğru ve faydalı bilgiyi sunmak. Bu haberleri yaparken evrensel etik kurallardan ödün vermemek. En doğru haberi en hızlı şekilde okuyucularımıza ulaştırırken, yazarlarımız tarafından ele alınan makalelerle  okuyucularımıza en faydalı bilgiyi sunmak.

YASALARA UYGUNLUK

Kefline olarak, sitemiz  Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin, video gibi görsel ve yazılı unsurların telif hakkları ihlal edilmemektedir.

Portalımızda Türkiye Cumhuriyeti’nin yasalarına aykırı, bölücü, yıkıcı,aşağılayıcı, kin ve nefret duygusu oluşturacak haber ve yorumlara izin verilmemektedir.