İstanbul İş Güvenliği Kursu

0
149

 

İstanbul İş Güvenliği Kursu olarak Tema Akademi. Bu yılın başlarında kayıt yaptırdığım Tema Akademi  sayesinde kısa bir süre önce İş Güvenliği belgemi almış bulunmaktayım.

Eğer İstanbulda yaşıyorsanız, İş Güvenliği Kursu olarak kesinlikle sizlere Tema Akademi’yi öneriyorum. Neden mi? Daha önce internet üzerinden yaptığım aramalarda diğer İstanbudaki bir çok iş güvenliği kursunun astronomik rakamlar istediğini ibretle gördüm.

Benden 4500 Tlisteyen İş Güvenliği kursu bile vardı. İsmini burada vermeyeceğim ama inanın Tema Akademi’nin bana İş Güvenliği Kursu Fiyatı 990 TL dediğin de de işkillendim. Çünkü o kadar dolandırıcı ile karşılaştım ki tamam belki 4500 TL fazla ama bu kadar ucuz ise bunda bir iş var dedimkendi kendime.

İş Güvenliği Rehberi

Niyateninde kayıt olacakmışım gibi yerlerine gittim , bütün belgelerimi toplayarak başvuru yapacakmış gibi yapıp işin doğruluğunu test etmeye gittim aslında. İyiki öyle yapmışım.

Kayıt yapan Taner Bey’e de bu kadar ucuz olmasının sebebini sordum, sadece güldü. Normalde olması gereken bu dedi. Ama 4500 TL isteyenler var dediğimde manalı bir şekilde güldü ve yorum yok dedi. Maalesef tüketiciler üniversite mezunu omalarına rağmen hala araştırma yapma zahmetine katlanmıyorlar dedi.

Hasılı, ilk gittiğimde kayıt olmadım ama oradaki ortam ve yerin  gayet büyük olması bir çok sınıfın olması bana güven verdi.

Birde olayı şöyle değerlendirdim 4500 TL verene kadar 990 TL ye dolandırmak daha iyi. Gerçi Kadıköyde’den avrupa yakasında Maltepeye gitmek bayağı zaman alıyor ve yol parası masrafı ve yemek ama yine 4500TL lik fiyatla asla kıyaslanamaz.

Kakarımı verdim ve kaydımı yaptırdım Tema Akademi’ye. Daha sonra gidiş güzergahında Marmaryı kullanmaya başladım ve yol neredeyse dakikalara düştü. Yol sorununuda bu şekilde gallettim ve  neredeyse 3600 TL lik bir kara geçtim.

Buradan İş Güvenliği sertifikası alamak isteyen arkadaşlara sesleniyorum, şayet İstanbulda ikamet ediyorsanız Tema Akademi yi tercih etmenizi Şiddettele öneririm, kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Gerçi ben burada sadece fiyat konusunda bir bilgilendirme yaprım ama Tema Akademi İş Güvenlii Kursu hakkında söylenecek çok şeyvar. Mesela 2014 yılının ortalarında OSGB hizmetleri vereceklerini de öğrendim, kesinlikle firmaların Tema Akademi ekibiyle çalışmalarını tavsiye ederim.

 

İş Güvenliği Kursu Ücreti ve diğer detaylar hakkında http://www.temaakademi.com.tr/temaakademi_iletisim adresinden bilgi alabilirsiniz. Kanımca fiyat hala değişmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here