Havuz Havuz Yapımı ve Sistemleri

0
152

Kare havuz genel  koordinatörü Ali Çakır uzun yıllardır sektörde çalışan ustaların bir araya gelerek kurdukları kare havuz hakkında bize bilgi verdi.

Ali Çakırın dilinden Kare Havuz hakkında, amacı ve misyonu

Hakkımızda

Kare Havuz, havuz yapımı ve bakımı konusunda hizmet veren bir firmadır. Profesyonel kadrosuyla ve kurumsal kimliğiyle sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Yaptığımız iş insanların can güvenliğini ve sağlıklarını korumaktır.

Firmamız çağın gereklerine uygun olarak kendi bünyesinde her türlü yeniliğe açık ve teknolojileri takip edip uygulayan bir firmadır. Aldığımız işin başından sonuna kadar insan eksenli düşünüp işi teslim ettiğimizde de insanların mutluluğuna dahil oluruz. Firmamız sıfırdan başlayarak bir havuzun yapımını üstlenecek kadroya ve teknik donanıma sahiptir.

Firmamız geniş ve tecrübeli personel kadrosuyla proje hazırlama, mühendislik, dizayn etme, taahhüt edip, imalatı gerçekleştirme, toptan ve perakende satış, yedek parça ve servis konularında müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Ayrıca havuzların bakımı konusunda da yine aynı tecrübeli kadromuz periyodik zamanlarda sizleri ziyaret edip sizlerin veya müşterilerinizin sağlığı için gerekli tüm tedbirleri almaktadır.

Misyonumuz- Vizyonumuz

Kare Havuz olarak misyonumuz; müşteri memnuniyetidir. Firmamıza gelen her müşteriyle özel ilgilenmek ve onun işini firmamızın tek ve en önemli işi gibi görüp önemseyerek yapmaktır. Yaptığımız işlerden sonra huzur içinde evimizde uyuyabilmekteyiz. İnsan alın teriyle kazandığını yerken huzurlu ve mutlu olur. Kare Havuz çalışanları olarak yaptığımız her işte aldığımız parayı son kuruşuna kadar hak etmeyi prensip edindik.

Kare Havuz olarak vizyonumuz; gelecekte havuz yapımı ve bakımı konusunda lider firma olmak ve bu konuda kullanabileceğimiz dünyadaki tüm teknik donanımları anında takip edip uygulamaktır.  Dünya insanının sahip olduğu konforu evlerimize ve komplekslerimize getirmek firmamızın bundan sonraki yıllar belki de yüzyıllar boyu sürecek hedeflerindendir. Ayrıca firmamızın ismini sadece ülkemizde değil tüm dünyada duyurmak ve yurtdışında da bu işi yapabileceğimiz kanıtlamak. Bu konuda bize referans olacak çok güzel işler ortaya çıkarmak en önemli vizyonlarımızdan biri olacaktır.

Kare Havuz Olarak Değerlerimiz

https://www.istanbulboyacisi.com/ u ziyaret ederek hakkımız ve hizmetlerimi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Biz emniyetli ve kalitesi yüksek havuzlar inşa etmek istiyoruz.

Öncelikle, insan odaklı olmamız. Bu insan odaklı olmak gerek çalışanlarımız adına gerekse müşterilerimiz adına geçerlidir. İnsan varsa her şey ona göre yapılır prensibiyle İş ve işçi sağlığına dikkat etmek ve çalışanların sağlığına ve çalışma ortamlarına dikkat etmek. Çalışanlarımızın memnuniyeti anında yapılan işe ve dolayısıyla müşteriye yansımaktadır. Yaptığımız her işte yaratıcılık ve yenilikçilik esastır. Bu konuda hep yaptığımız işin bir aşama daha ilerisi ne olabilirini düşünüp tasarlayıp gerekli çalışmayı yapmaktır.

İnsanların yaşam alanlarına estetik bir dokunuş ile değer katmak. Ürünlerimizin kaliteli olması ve bunun sürekliliğin sağlanması. Çalışanlarımızla ortak hedefe kilitlenme ve bununla güzel ve başarılı sonuçlara ulaşmaya çalışmak. Disiplinli çalışma prensibiyle müşterinin istediği kaliteyi yakalamaya çalışmak. Çalışanlar arasında takım ruhuyla hareket ederek hedefe daha çabuk ulaşmayı başarabilmek. Son olarak isteyen herkese istedikleri kadar ve daha fazlası hizmeti sunabilmektir. Kendini aşıp geleceğe emin adımlarla ilerleyebilmek en önemli değerlerimizdendir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here