Modasto Online Giyim Alışveriş

0
175

Modasto Online Giyim Alışveriş Sitesi Açıldı

Türkiye’de son 10 yıl içerisinde giyim alışveriş siteleri sayısında giderek aratan trend bütün hızıyla yükselmeye devam ediyor. E-ticaret siteleri arasında en büyük yatırımların yapıldığı online giyim alışveriş siteleri, yabancı yatırımcılardan da destek alıyor. Bu sitelerin arasına 2015 yılında yenisi eklendi, iddialı bir site…

Modasto, 1 Mayıs 2015 tarihinde yayına başladı. 2015 yılında Türkiye’de açılan e-ticaret siteleri arasında en büyük yatırım olarak gösteriliyor.  Açılmasının üzerinden bir ay geçmesine rağmen çok hızlı yol almış görünen Modasto, kullanıcılarına Online Giyim Alışveriş hizmetleri sunuyor. Fakat alışveriş sitesini diğer sitelerden ayıran bazı özellikleri var…

Modasto-Online-Alışveriş

Modadan Daha Fazlasını Al” sloganıyla yola çıkan Modasto, kullanıcılarına eşsiz online alışveriş deneyimleri yaşatma sözü veriyor. Dünya ve Türkiye’nin lider markalarına ait şık, kaliteli giyim ürünlerini ekonomik fiyatlara kullanıcılarına ulaştırmayı hedefliyor.

Online alışveriş mağazaları arasında yerini alan Modasto, girdiği bu çetin yolda 5 kategori ile ön plana çıkmak istiyor:

Kadın Giyim Kategorisi: Bayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için açılmış.  Site çok yeni olmasına rağmen kadın giyim kategorisi 10 binden fazla ürün içeriyor… Bayan elbise, bayan spor ayakkabı, bayan üst ve alt giyim kategorilerinde bayan body modellerinden , kazak ve atlet modellerine kadar aklınıza gelebilecek bütün ürünler sıralanmış.

Kadın giyim

Erkek Giyim Kategorisi: Modasto erkek giyim kategorisi de aynı şekilde yüzlerce markaya ait binlerce erkek giyim modelleri içeriyor. Erkek ayakkabı modelleri, erkek üst ve alt giyim modelleri, kazak, atlet ve giyim üzerine ne ararsanız eklenmiş.

erkek- giyim

Çocuk Giyim Kategorisi: Modasto, çocukları da unutmamış ve onların renkli dünyalarına hitap edecek lider markaların kaliteli ve şık ürünlerini çocuk giyim kategorisi altında toplamış. Çocuk alt ve üst giyim alt kategorilerinde çocuk ayakkabı modelleri, pantolon, aksesuar ve daha bir çok ürün çocuk giyim kategorisini şekillendirmiş.

Çocuk-giyim

Ayakkabı Kategorisi: Modasto ayakkabı kategorisi, kadın, erkek, çocuk ayakkabı modelleri içeriyor. Öncü markaların birbirinden şık ve kaliteli ayakkabı modelleri  Modasyo ayakkabı kategorisi altında bir araya toplanmış. Yaz sezonlarında hem rahat etmenizi sağlayacak sandalet ve spor ayakkabı modelleri, kış aylarında soğuktan korunmanın yanında tarzınızı yansıtmanız yardımcı olabilecek bot, çizme modellerini inceleme ve karşılaştırma imkanı tanıyor.

Ayakkabı Modelleri

Aksesuar ve Çanta Kategorisi: Modasto çanta ve aksesuar kategorinde kadın, erkek ve çocuklara hitap eden aksesuarlar bir araya toplanmış. Saat, cüzdan, kemer, kravat, şapka, takı , bere ve daha bir çok aksesuar ürünlerini bu kategori de incelemek mümkün.

aksesuar satış

Markalar: Modasto markalar kategorisinde  Dünya ve Türkiye devlerini bir araya toplamış, giyim markaları listesine bakıldığında yapılmak istenen şeyin ne kadar önemli ve büyük olduğunu anlamak kolaylaşıyor, anlaşıldığı gibi, Modasto bütün giyim markalarını bir araya getiren dev bir online giyim mağazası açmayı planlıyor. Site üçerinde kısa zaman geçmesine rağmen çok fazla üzün olması zaten bunu ortaya koyuyor. Giyim markaları listesini ben sayamadım ama binlerce diyebilirim, giyim modelleri ve ürün listesinin de milyonlara ulaşacağını anlamak hiç te zor değil.

giyim markaları

Modasto Nasıl Çalışır

Anlaşıldığı üzere Modasto online giyim alışveriş sitesinin iki ana hedefi var. Birincisi kullanıcılarını ilgilendiriyor, diğeri ise markaları;

1. Kullanıcılarına eşsiz online giyim alışveriş imkanı sözünü veren Modasto belki de milyonlara varacak olan ürünleri ilgili kategori ve ürün bölümünde aynı anda farklı markaların aynı modellerini inceleme ve kaşılaştırma imkanı tanıyor. Örneğin, Defacto erkek pantolon modellerini diğer markaların Levis, Mavi Jeaans  modelleriyle aynı sayfada karşılaştırmak mümkün. Sadece model değil aynı zamanda, filtre aracılığı ile fiyatları da karşılaştırmak mümkün.

Böylece kullanıcı internet üzerinde vakit kaybetmeden tek sitede bütün işlemleri yaparak zamandan ciddi anlamda tasarruf edecek.

2. Bütün markaları bir araya toplamayı hedefleyen Modasto,  giyim markaları ve firmaları internet üzerinden hedef kitlelere ulaştırmayı amaçlıyor. Böylece, markalar reklamları reklamlara ayıracak bütçelerden kurtarmayı hedefliyor.

2015 yılının Türkiye’deki en büyük yatırımları arasında gösterilen online giyim alışveriş sitesi Modasto’ yu https://modasto.com/ adresten inceleyebilir. Aynı şekilde, buradan hakkımızda kısmından  site yöneticileriyle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

2015 yılında hayata geçen projenin kısa sürede Türk online giyim pazarında lider markalar arasında yer alacağı düşünülüyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here