Muhafazakâr Villalara Talep Arttı

0
121

Villa tatilleri son zamanların en çok rağbet gören trend yerlerinden biri olmuştur. Huzurlu, sessiz, sakin ve güvenli bir yer tercih etmek isteyen aileler tarafından bu villalar tercih ediliyor.

Trend yerler arasında daha çok ahşap dekorasyon ağırlıklı villalar bulunurken dikkat çeken villa tatilleri özellikle şehrin kalabalığından kaçan ve muhafazakâr bir şekilde tatilini geçirmek isteyen kişiler için tercih ediliyor. Sadece muhafazakâr aileler tarafından değil aynı zamanda arkadaş ve eşleri ile de gözlerden uzak bir tatil arayışında olan kişilerin de ilk tercihi muhafazakâr villa tatili oluyor. Bu sayede tatilciler sakin ve şehrin gürültüsünden uzak bir yerde konuklarını ve yakınlarını ağırlayabilecekleri bir ortam kazanıyorlar.

Otellerin kuralları ve ortam kullanım alanlarından sıkılan tatilcilerin, villa turizmine yönlendiği görülüyor. Tatilinizi özel yaşam alanlarınızda kendi kurallarınız ile yaşamanızı muhafazakâr villalar sağlıyor.

Hem Konforlu Hem Rahat Hem De Uygun Fiyatlı

Akdeniz ve Ege bölgesinde yer alan muhafazakâr villalar sizlere konaklama imkânı sunan İslami Tatil Villaları Genel Müdürü Alper Kutlu: “Oteller, alternatif tatil hayatı yaşamak isteyen tatilcilere sınırlı imkânlar sunuyor. Yurtdışında oldukça popüler olan villa tatillerin rahatlığını ve konforunu arayan kişiler bulunmaktadır. Bizler de ülkemiz vatandaşlarına bu imkânı ve konforu sunuyoruz. Özellikle de çocuklu aileler tarafından tercih edilmekte olan muhafazakâr villalar, otellere göre hem çok daha uygun fiyatlı oluyor hem de konforlu bir tatil alternatifini sizlere sağlıyor. Muhafazakâr villada konaklamak isteyen misafirlerimiz villalarımızda yer alan havuzu istedikleri gibi kullanabiliyor ve bunun için herhangi bir sınırlama yer almıyor.”

Villalarımızın yer aldığı bölgeler özellikle plajlara ve denizlere yakın konumda yer alıyor. Bu sayede misafirlerimize, hem plajdan hem denizden hem de havuzdan faydalanabilme imkânı sunuluyor. Akdeniz ve Ege’de yer alan muhafazakâr villalarımız hem yabancı hem de yerli turistler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bir yandan masmavi denizin huzurunu yaşayabilir bir yandan da havuz başı keyfi yaparak huzura kavuşabiliyorsunuz. Genellikle Amerikan tarzı olan açık mutfaklar ile donatılan yazlık evler, kendi yemeğinizi kendinizin yapmasını sağlıyor. Üstelik geniş verandalarımız ile de ailece keyifle yemeğinizi yiyebilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Villalarımız şehir merkezine yakın oldukları için, misafirlerimize akşam yemeklerini de yiyebilecekleri yakın alanlar ve kaliteli restoranlara da ulaşım imkânı sunuluyor.

Kutlu bu açıklamalarına ek olarak ailelerin rahatlıkla konaklayabilecekleri bu villaların, alternatif tatil arayışında olan kitleler için geleceğin yeni tatil trendi olacağını da belirterek, artan rağbetten bahsetti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here