SEO Hizmetleri Danışmanlığı

0
149

SEO hizmetleri ve danışmanlığı hakkında bilgi vermeden, neden SEO hizmeti almalıyım? veya çalışması yaptırmalıyım, sorsunun cevaplamak isteriz.

Şayet ürün veya hizmet satışı yapan firma sahibiyseniz, şirket kazancını arttırmak için günümüzde web sitesi şarttır.

Geçmişle kıyasla, bulunduğumuz zaman diliminde web sitesi kurmak kolay ve maliyeti düşüktür. Çünkü alternatifler,  geçmişe nazaran daha fazladır.

Fakat, artık, firmanın web sitesinin olması büyük kazançlar sağlayacağı anlamına gelmiyor. Çünkü sizin gibi, arama motorları yardımıyla kazancını arttırmak isteyen diğer bir çok rakibiniz var.

Bu yüzden, önde gelen Google, Yandex, Yahoo, Bing  arama motorlarında bilinirliğinizi arttırmalısınız.

Firmanızın  Google’da görünürlüğünü arttırma noktasına Seondex hizmetleri devreye giriyor.

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

 1. Maliyet değil, yatırımdır: Ciddi getirisi sağlayan, önemli yatırımlar arasındadır. Mütevazi rakamlar harcayarak yüksek kazançlar elde edilebilir.
 2. Satışları Arttırır: Arama motoru optimizasyonu, internet üzerinden yapılan satışları arttırarak şirketin kazancını yükseltir.
 3. Pazarlama Ağınızın Kritik Parçasıdır: Google başta olmak üzere, başarılı arama motoru optimizasyonu yapılmış firmanıza ait web sitesi, birkaç veya daha fazla mağazanızdan çok daha yüksek satışlar yapabilir.
 4. Arama-Satın Alma Döngüsünü Etkiler: Maliyetleri düşürerek kurumunuzun satışlarını arttırır, arama satın alma döngüsune ciddi etki yapar. SEO’na yapacağınız yatırımın geri dönüşüm oranı, tahmin ettiğinizden yüksek olabilir.
 5. Fiyatlar Esnektir: Farklı yatırımlar söz konusu olduğunda belirli kapital gereklidir, bu Kurumsal SEO çalışması için geçerli değildir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz  
 6. Müşterler Sizi Bulur: Arama motorları üzerinden yapılan ilgili sorgularda sitenizi insanların bulmasını sağlar.
 7. Firmanızın Kalbidir: İyi bir SEO danışmanı, sorunlu web sitesine bile neşteri vurduğunda performansı katlar.
 8. Güven ve otoriteyi arttırır: Dijital dünya’da müşteri, geri dönüşüm ve trafik arttırmakla kalmaz, kazan, marka otoritesi ve marka güvenilirliğini yükseltir.
 9. Aynı anda her yerde olursunuz: Google ilk sayfa 1.Sırada bulunan firma sektördeki pastanın %36.4 , sıradaki 12.5%, 3.sıradaki 9.5% lik kısmını alırlar. İlk sıra her yerde olmak anlamına gelir.
 • Marka Oluşturur: Arama motoru optimizasyonu marka oluşturmanızı destekler, itibar, güvenilirlik ve otoritesini yönetir.
 • Offline Satışı Yükseltir: Yanlış duymadınız, marka bilinirliğini, otorite ve güvenilirliğini arttırdığından dolayı, günlük hayatımıza da etki eder.
 • Alakalı Trafik Sağlar: Şirketin sunduğu hizmet veya ürünlere alakalı trafik yönlendirir.
 • Danışmanınız en güçlü silahınız: Google SEO danışmanlığı aldığınız firma, dijital ajans hayati önem taşır.

 Seondex Kurumsal SEO Hizmetleri SİZE NASIL YARDIMCI OLSUN?

Kaliteli SEO hizmetleri, firmanızın kalıcı başarı yakalayarak, kazanç, itibar, otorite ve bilinirlik sağlar. Bunu bildiğimizden dolayı işimizi tutkuyla yapmaktayız, çünkü aynı şey bizim için de geçerli.

Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde;

SEO Danışmanlığı

Hedeflerinize ulaşmak, yatırımlarınızdan maksimum derecede verim almak adına, birlikte karşılıklı işbirliği çerçevesinde uygun SEO stratejisi, başarıya ulaştıracak dijital pazarlama yol haritası belirlenir.

Süreç boyunca, gerekli bilgi, destek ve rehberlik sağlanır.

Teknik Denetim

Bulunduğumuz sektörde bilinen yazılım/programları kullanarak, düzenli şekilde sitenin arama motorları örümcekleri tarafından sağlıklı bulunup & taranıp, indekslendiğini denetleriz.

Denetim sürecinde karşılaşılan sorunlar, eksikler, yanlışlar düzeltilerek sitenin görünürlüğü arttırılır.

İçerik Pazarlama

İstisnasız bütün pazarlama kampanyalarında içerik pazarlama stratejik rol oynar ve biz bunun çok iyi farkındayız. Pazarlama kampanyalarının bel kemiği olan içerik pazarlama noktasında, tasarımcılar, yazarlar yardımıyla  bir çok markanın ana akım medya, önde gelen blog  ve sitelerde farklı markaların bilinirliğini yaratıcı tekniklerle arttırmayı başardık.

 Sosyal Medya Tanıtımı

Arama motorları algoritmaları, sosyal medya mecralarında yapılan tanıtımlara, paylaşımlara önem verdiği günden itibaren Facebook, Twitter, İnstagram & benzeri sosyal medya mecraları SEO Hizmetleri kapsamına girmiştir.

Biz, sosyal medya kanallarında sizin içeriğinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ilgili kitleye ulaştırmaya yardımcı oluruz.

Anahtar Kelime & Pazar Araştırması

Kaliteli SEO Hizmetleri & stratejileri etkili Anahtar Kelime Araştırması gerekirir. Anahtar kelime & Pazar araştırması uygulanacak stratejinin pusulası gibidir. Bu çalışmanın eksik olduğu stratejinin nereye varacağını tahmin edemezsiniz. Biz, detaylı analiz & araştırma desteği sunarız.

Site İçi Optimizasyon

Algoritmanın önem verdiği kriterler & unsurlar çerçevesinde, sitenin iç mimarisini, yapısını, tasarımını değerlendirir, site içi optimizasyon etkenini maksimuma çıkartırız. Site yapısına göre, bütün sayfaları veya spesifik sayfaları kapsayabilir.

Link İnşası

Link inşası, bulduğumuz online pazarlama’da sık kullanılan terminolojidir. Unutulan veya yeterince değer verilmeyen Link inşası hala Etkili SEO stratejileri açısından önemini korumaktadır. Linkler hala güçlü sinyal araçlarıdır. Biz, Link İnşasını insanların PR & markanız hakkında daha fazla konuşmaları için kullanmaktayız.

SEO PR

Sadece Türkiye’de değil, Dünya çapında yakın ilişkiler & temaslar kurduğumuz yazarlar, gazeteciler, yayıncılar, ajanslar, dijital pazarlama ajanları, blogcular  sürece dahil edilerek markanız için eşsiz PR oluşturabiliriz.

İnfografik & İnteraktif & Video İçerik

Sürece & Marka değerinize ciddi katkı sağlayacak SEO uyumlu İnfografik & İnteraktif & Video İçerikler yardımıyla hedef kitlenin ilgisinin çekilmesi ve markaya karşı güven, itibar oluşturma  oluşturulması noktasına destek.

Analiz & Raporlama

Biz, yaptığımız çalışma sonucu, trafik, geri dönüşüm, kazanç… kısaca performansı, diğer bir tabirle markaya kattığımız değeri raporlamayı çok severiz.

Projeye göre haftalık veya aylık raporlar sunarız.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here