Tesettür Giyimde 2019 Yılı Trendleri

0
107

Son yıllarda giderek artan muhafazakar giyim modası, örnekler ile birlikte 2019 yılı kış sezonu için de trend olan birçok parça ön plana çıkıyor.

2019 yılın en hızlı giriş yapan tasarımcı tartışmasız Hilal Oğuzkan oldu. Özellikle Abiye Elbise modellerindeki tasarımları göz kamaştırdı.

Geçtiğimiz 2018 yılında muhafazakar giyim trendlerini oluşturmaya başlayan bazı parçalar, bu yılda özellikle etkisini sürdürmeye devam ediyor.

Özellikle modayı çok yakın bir şekilde takip eden ve kendi tarzına sahip olan kişiler, bu ürünleri özenli bir şekilde kullanmaya devam ediyor.

Son bir kaç yıldır sık bir şekilde kullanılmaya başlanmış olan bu parçalar, bazen eskimiş ve demode olmuş gibi görünse de aslında her sezon yeniden ayrı bir güzellik ortaya çıkarıyor. Bu ürünleri kendi renkleri ve dokuları ile sahip oldukları modeller üzerinden değerlendirmeniz mümkündür.

Örneğin, ani bir şekilde katılacağınız bir davet ya da buluşma için dolabınızda bulunabilecek bu farklı ürünlerle uyumlu bir renk yakalayabilir ve özel bir kombin oluşturabilirsiniz.

İşte 2019 Yılının Gereken Trend Parçaları

2019 yılında her kadının gardırobunda muhafazakar giyim için mutlaka bulunması gereken gömlek, en kurtarıcı ürünlerden biri olarak kullanılıyor.

Estetik modelleri ile göz dolduran bir gömlek ürününü istediğiniz bir hırka, kemer veya şal ile kombin haline getirebilirsiniz.

Bu şekilde sokak için en doğru stili elde edebilir ve pratik bir spor ayakkabı ve uygun bir çanta ile tam bir takım haline getirebilirsiniz.

Özellikle daha şık bir kombin oluşturmak istiyorsanız, sadece gömlek değil ikili takım ürünleri tercih ederek beklenmedik anlarda en şık kombinleri hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Gömlekler ve ikili takımlar kadar vazgeçilmez bir durumda olan ikinci tercih ise çizgili kıyafetlerden oluşuyor. İster normal giyim tarzında isterseniz gündelik veya iş giyim için tercih edebileceğiniz çizgili kıyafetler, muhafazakar giyimde son yıllarda en çok tercih edilen seçenekleri oluşturuyor.

Özellikle ülkemizde kış aylarında kimi zaman havaların iyi olduğu kimi zamansa çok kötü olduğu durumlar görüldüğü için her mevsim bu kıyafetleri gardırobunuzda bulundurabilirsiniz. Çizgili üst bir kazak veya bluz altında normal genişlikte bir pantolon veya bir uzun etek ile uyum sağlayabilir ve bir şal ile bu kombini tamamlayabilirsiniz.

Sezon boyunca en çok tercih edilen ürünlerden biri olan pileli etek-triko kazak ikilisi önemli aksesuarlarla tam bir kombin oluşturabilir. Ayrıca tek parça bir şıklık için trençkotlar halen en moda parçalar olarak mutlaka gardırobunuzda bulunmalıdır. Özellikle tesettür giyimde tek renk tercih etmek sayesinde iyi bir ayakkabı ile doğru bir kombin oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here