Üsküdar Halı Yıkama

0
100

Halılar, ev dekorasyonunun en değerli parçalarıdır. Hemen her odada kendilerine yer bulurlar. Diğer mobilyalarla, perdelerle ve detaylarla uyumlu olarak tercih edilirler. Aynı zamanda konfor üzerinde de büyük pay sahibi oldukları için hassasiyetle seçilir, çok detaylı bir seçim sürecinden sonra odalara dâhil olurlar. Bunun yanında evlerimizde en çok kirlenen eşyaların başında da halılar gelir. Yapıları itibariyle de ortamın tozunu, kirini toplamaya son derece müsait olan halılar, hele ki çocuklu ailelerin evlerinde çok daha hızlı kirlenir. Bin bir türlü yiyecek ve içecekle lekelenir. Bu yüzden de temizlenmeleri gerekir.

Üsküdar-Halı-Yıkama

Halıların derinlemesine temizliğini yapmak elektrikli süpürgelerle veya gırgırlarla mümkün değildir. Mutlaka halı yıkama adını verdiğimiz uygulamanın yapılması gerekir ve bu, hiçbirimizin evlerimizde kendi imkânlarımızla üstesinden gelebileceğimiz bir durum değildir. Mutlaka işin profesyonelleri tarafından, özel makinelerle fabrika ortamında yapılması gerekir. Bu bakımdan Göztepe Halı Yıkama firması Üsküdar Kaynak genelinde halı yıkama ihtiyaçlarında gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir işletme. Halı yıkama firmasına 0216 478 58 39 numaralı telefondan ulaşabilir, isteklerinizi ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Telefonla iletişime geçtiğinizde ihtiyaçlarınızı ve firmanın nasıl bir çözüm önerebileceğini örenebilirsiniz. Son derece kibar ve seviyeli çağrı merkezi yetkilileri sizi karşılayıp taleplerinizi değerlendirmekte, sorularınızı yanıtlayıp çözüm önerilerini iletmektedir.

Üsküdar Halı Yıkama Firması

Halılarımız yerde serili olduğu için her gün üzerinde yüzlerce adım atılmakta ve üzerinde biriken tozlar, lekeler halıların daha da derinine işlemektedir. Bunun çıkarılması için mutlaka özel makineler ve ekipmanlar gerekmektedir. Bu bakımdan Göztepe Halı Yıkama firması en ileri teknoloji ekipmanlarla hizmet veriyor. Halılarınız adeta el değmeden, tamamen profesyonel bir kadronun denetiminde özel olarak işleme tabi tutuluyor.

Firma, halılarınızı adreslerinizden topluyor. Ücretsiz servis ve personelleriyle müsait olduğunuz gün ve saatte adresinize gelerek halılarınızı teslim alıyorlar. Teslim alma işlemini yaparken size fatura teslim ediyorlar. Bu sayede halılarınızı kime teslim ettiğinizin belgesi sizde bulunmuş oluyor. Teslim alınan halılarınız fabrikada toz alma, yıkama, durulama, sıkma makinelerinde sırayla işleme alınıyor. En son olarak da kapalı ortamda kurutmaya bırakılıyor.

Maalesef pek çok halı yıkama firması, kurutma işlemini dışarıda, hiçbir önlem alınmayan ortamda gerçekleştiriyor. Tozun toprağın, egzoz dumanlarının arasında kurumaya bırakılan halılar, daha evlerimize ulaşmadan yeniden kirlenmiş oluyor. Firma buna fırsat vermeyerek tertemiz biçimde halılarımızı bize ulaştırıyor.

Üsküdar Kaynak Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama, sadece özel makineler ve ortamla alakalı bir durum da değil. Bütün bunların temelinde deneyimli, uzman bir kadro gerektiriyor. Çünkü her halı çeşidinin farklı derecelerde, farklı şampuanlarla, farklı uygulama yöntemleriyle yıkanması gerekebiliyor. Bu yüzden personelin halı türlerinin özel hassasiyetlerine hâkim olması, halıların türüne göre uygulanacak işlemleri ve kullanılacak şampuanları seçebilmesi gerekiyor. Özellikle yün halılar, el dokuması halılar, Isparta halısı, Hereke halıları gibi çeşitlerin yıkaması özel deneyim gerektiriyor. Göztepe Halı Yıkama, bu konuda son derece uzman bir ekipten oluşuyor. Özel halılarınızı rahatlıkla firmaya emanet edebilir, sağlıklı ve tertemiz biçimde teslim alabilirsiniz.

Halı yıkama işleminde şampuan kullanımı önemlidir. Yanlış şampuan tercihi, halılarımızı temizlemeyeceği gibi dokularına zarar verip hasar oluşturabilir. Firma, tamamen doğal halı şampuanları kullanıyor ve sadece temizlemekle kalmıyor bütün bakterilerinden de arındırıyor. Bu sayede tertemiz ve hijyenik halılara kavuşuyorsunuz. Metrekare üzerinden halı yıkama fiyatı hesaplıyorlar ve bölgedeki diğer firmalara göre en uygun ücretlendirmeyi yapıyorlar. Hem kaliteli hem de ekonomik çözümler üretiyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here