Yeni iPad Fiyatı ne kadar? iPad Kampanyaları

0
179

Yeni iPad  Fiyatı ne kadar? iPad Kampanyaları

İki ay gibi bir beklemeden sonra yeni iPad‘ın Türkiye’de satışına 5 Mayıstan itibaren başlandı. Yeni iPad‘e olan yoğun ilgi GSM operatörleri ve teknoloji marketleri arasında iPad Fiyatları noktasında yeni bir rekabeti de başlattı, yapılan yoğun kampanyalarla firmalar İPad fiyatını en uygun şekilde berirleyerek piyasada söz sahibi olmak istiyor.

Bu rekabet’de GSM operatörleri sundukları farklı kampanyalarla rekabeti kendi lehlerine çevirmeye çalışırken, teknoloji marketleri ise farklılığı geniş ürün çeşitleriyle ve uygun fiyatlarla sağlamaya çalışıyorlar

Yeni iPad Fiyatları. iPad Kampanyaları

GSP operatörleri Turkcell, Avea ve Vodafone’un Yeni iPad kampanyalarının bütün fiyat detayları aşağıdaki gibi belirlenmiş durumda. Gerçi başlangıç itibariyle fiyatlar mümkün mertebe yüksek tutulacak gibi görünüyor. Fakat ilerleyen süreçte fiyatların düşmesi bekleniyor. Teknolojil marketler ;  Bilkom ve Bilkom güvencesi ile Yeni iPad satışına başlayan Media Markt, Teknosa, Saturn, Bimeks, Darty ve Electro World’ün fiyatlarını da ayrıca karşılaştırılmış şeklini de burada bulmanız mümkün.

* Yukarıda ki fiyatlara ek bilgi olarak ;  Turkcell’in sınırsız veri paketinin aylık adil kullanımı 15GB, kullanıcılar aylık olarak bu kotayı aştıkları taktirde bağlantı hızları 128 Kbps’ye düşüyor ama kota aşım ücreti uygulanmadığını belirtmek isteriz.

** Turkcell’in bu kampanyasına karşılık, Avea sınırsız veri paketi yerine, 24 aylık taahhüt süresi boyunca sınırsız TTNET WiFi kullanım imkanı sunuyor.

 

Burada sizinle paylaştığımız Teknoloji marketlerin Yeni iPad satış fiyatları, söz konusu şirketlerin  kendi basın bültenleri ve web sitelerinde yer alan açıklamalardan derlenmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here