ZMdecor Amerikan Servisi Modelleri

0
66

Güzel sofralar herkesin hoşuna gider ve sofra hazırlamak dendiği zaman ilk akla gelen sofralara konulacak yiyecekler, içecekler olmaktadır.

Fakat en az bunlar kadar sunum da önemlidir. En güzel lezzetleri dahi başarılı bir sunumla taçlandıramazsanız masalarınız istediğiniz ilgiyi görmeyebilir. Bu alanda geçmişten bu yana pek çok sunum ürünleri kullanılmakta, Amerikan Servisi de bunlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Amerikan Servisi yemek yerken masa örtüsünün ya da masanın kirlenmemesi için tabakların altına konulan koruyucu ürünlerdir.

Bu koruyucu ürünler çeşitli malzemelerden yapılabilmektedir. Üretimde daha çok kullanımda kolaylık sağlayacak ve göze hitap eden malzemeler öne çıkmaktadır. Bunların başında da akrilik, krom, kâğıt, sahte ahşap, cam, melamin, plastik, porselen, rattan, paslanmaz çelik, keten, kumaş gibi malzemeler gelmektedir.

İngilizce karşılığı placemat olan Amerikan Servisi, tabak altlığı manasına gelmektedir. Geçmişte özellikle hızlı insan sirkülasyonunun olduğu restoranlarda, kafelerde, otellerde, lokantalarda fazlaca kullanılan Amerikan Servisi günümüzde evlerde de aynı amaçla kullanılmakta, bazen kullan at, bazense yeniden kullanılabilir ürünler tercih edilmektedir.

Amerikan Servisi Modelleri

Amerikan Servisi ilk olarak Amerika ve Kanada’da kullanılmasından dolayı bu adla anılmaktadır. İkinci Dünya Savaşından sonra başta Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok yerine yayılmıştır. Kullanımında yetenekli ve bilgili personele ihtiyaç olmaması, zamandan tasarruf sağlanması gibi artılarıyla en kullanışlı servis türü olarak öne çıkmaktadır.

Amerikan Servisi modelleri farklı boyutlarda ve malzemelerden üretilmektedir. Bununla birlikte tasarım ve renk açısından da çok fazla seçenek sunmaktadır. Servisler, desen, doku ve üzerlerindeki şekillerle de farklılığa sahiptirler.

Modelleri en temelinde doğal malzemelerden ve sentetik malzemelerden üretilenler olarak ayırabiliriz. Doğal malzemelerden üretilen modellerde bambu, pamuk, keten, hasır, keçe, deri gibi ürünler kullanılmaktadır. Sentetik olanlarda ise polyester, PVX, naylon gibi malzemeler öne çıkmaktadır.

Amerikan Servisi modellerinin fazlalığı masalarınızı ve odalarınızı dilediğiniz gibi dekore etme fırsatı vermekte hem günlük kullanımda hem de özel günler için kullanımda alternatif oluşturmaktadır. Kaliteli bir marka seçerek uzun ömürlü, estetik ve kullanışlı ürünlere sahip olabilirsiniz.

Fiyatları

Amerikan Servisi konusunda ZM Decor çok geniş bir seçenek sunuyor. Marka, tamamen müşteri odaklı ürün yelpazesini Amerikan Servisi ürünlerinde de ortaya koyuyor ve yeni nesil, zarif, kullanımı kolay, pratik, güvenli ve kaliteli seçenekleri web sitesinde beğeniye açıyor.

Markanın Amerikan Servisi seçenekleri arasında başlıca şunlar bulunuyor:

  • Amerikan Servisi mavi leopar desenli,
  • Amerikan Servisi siyah leopar desenli,
  • Amerikan Servisi siyah aşk desen,
  • Amerikan Servis kurşun asker desenli,
  • Amerikan Servis göz desenli,
  • Amerikan Servis mercan desenli,
  • Amerikan Servis capri desenli,
  • Amerikan Servis kırmızı ekose desenli,
  • Amerikan Servis yeşil ekose desenli.

Dolayısıyla marka çok farklı tarzlarda, renklerde ve işlemelerde Amerikan Servisi seçeneklerini beğenimize açıyor. Üstelik her bir model tekli olarak satıldığı gibi 2’li, 4’lü setler halinde de satılıyor. Bu sayede kaç kişilik almak istiyorsanız ona göre seçim yapabilirsiniz.

ZM Decor Amerikan Servisi ürünlerinde en kaliteli materyalleri kullanıyor. İsviçre keteninden özel üretim ürünler leke tutmaz, kolay ütülenebilir özellikleri yanında 30 derecede makinede yıkanabilmektedir. Bu sayede temizlikleri son derece kolay olmaktadır.

Markanın Amerikan Servisi fiyatları ürünlerin modellerine, set içeriklerine, işlemelerine, boyutlarına vs. göre değişebilmektedir. Gerek kalitesi gerekse kullanım kolaylığı düşünüldüğünde fiyatları son derece uygundur. Dilediğiniz modeli, dilediğiniz sayıda sepetinize ekleyip ödemenizi yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here